Bestyrelsen 2021

                                                                                             Bestyrrelsen 2021


Bestyrelsen består af frivillige hænder og hoveder. I år har vi ansat en bestyrer.

Deres formål er at planlægge og organisere sæsonen i Friluftsbadet.

Vinnie Jensen

Indkøb og badets kasser.

Mobil: 27268236

Mail: vinnie@ilskovbadet.dk

Bettina Wellejus


Bestyrelsesmedlem


Står for events.


Telefon: 61391777


Mail: bettina@ilskovbadet.dk

Dan Bækgaard


Bestyrer - daglig drift af badet og udlejning 


Telefon: 81951000


Mail: dan@ilskovbadet.dk

     






      Billede er på vej


Tina Lindbæk


Formand 


HR og Løn 


Telefon: 22552962


Mail: tina@ilskovbadet.dk

Rikke Kristensen

Ansvarlig for PR og hjemmeside.

Tlf. 27143744

Mail: rikke@ilskovbadet.dk

Charles Christensen 


Livredder uddanner 


Mail: charles@ilskovbadet.dk